“Bütün organlar ruhun ya hizmetçisidir yada mesaj ileticisidir..” — İbni Sina

Mağaza

Hakkımızda
Şifa Hanım ” Doğal Şifalı Yağlar ” markası; perakende ve e ticaret kanalında hizmet veren gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri kategorisinde ürün geliştiren ve üretim yapan bir marka konumundadır. TEMSİLCİ sitesi dogaldanal.com ise şifa hanım ürünlerini geniş çevrelere pazarlayan bir konumdadır.

Şifa Hanım ” Doğal Şifalı Yağlar ” markası ürün portföyü geniş kapsamlıdır, portföydeki tüm ürünler gıda takviyesi, kişisel bakım ürünleri alanında Ar-Ge merkezlerinde, üniversite işbirlikleri ile araştırılmış, geliştirilmiştir. Şifa Hanım ” Doğal Şifalı Yağlar ” markası için ürünler; tüketicinin beklentileri doğrultusunda tüketicilerin kullanım alışkanlıklarına hitap edebilecek ve tüketicilere kullanım kolaylığı sunabilecek kapsamda hazırlanmıştır.

Üretim tesisi içerisinde, doğal ürünlerin ve bitkilerin araştırma, üretim ve geliştirmesinin devamlılığını sağlamaktadır.. Üretim tesisi; Tarım Bakanlığı’ndan onaylı gıda takviyesi üretiminde standart üretim yapan bir tesis konumundadır.

Neden

Şifa hanım ürünlerini seçmelisiniz?
Şifa hanım ” Doğal Şifalı Yağlar ” İlk olarak 2016 yılında elektronik ticarete  özgü olarak dağıtım ve pazarlama kanalı oluşturma ve etkin Pazar yönetimi süreçlerine ilişkin yatırımlara başlamıştır. Günümüz şartlarını da göz önüne alarak internet pazarlamacılığı ile bu kanalın pazarlama stratejisini daha etkin kılmayı hedeflemektedir.
Şifa Hanım ” Doğal Şifalı Yağlar “‘ın en önemli hedefi tüketicilerin güvenilir gıda takviyesi ürünlerine hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlamaktır.
100 % yerli üretici ve şirket konumunda olan Şifa Hanım ” Doğal Şifalı Yağlar”‘ın diğer hedefi de ürün yelpazesini ve kalitesini artırarak Türkiye ekonomisine üretici ve dağıtım & pazarlama vizyonu ile katkı sağlamaktır. Bu yolda gün geçtikçe ivmesi artan bir şirket konumundadır.