Akciğer temizleyici 500 gr

Akciğer temizleyici 500 gr

Ücretsiz Kargo
1 Kullanıcı Yorumu Sold: 73

160

Şifa Hanım Akciğer temizleyici macun bay – bayan için kullanıma uygundur. Siparişi tamamlerken belirtiniz.

Miktar

Akciğer Temizleyici

Nefes alışverişi hayatımızda yer alan en önemli olaylardan ilkidir. Kaliteli nefes alışverişi ise yaşadığımız hayatı daha anlamlı ve güzel kılar.  Yoğun duygular yaşamamız , berrak düşünebilmemiz ve enerji düzeyimizin yüksek olması kaliteli bir nefes alışverişi ile mümkün olur.

Şifa Hanım Akciğer Temizleyici Macun bronşlarınızı açarak daha kolay nefes alıp vermenizi kolaylaştır. Kullanımı ile birlikte ilk günden itibaren balgam çıkarmanızı sağlar ve tıpkı nefes açıcı kullanmış gibi nefesinizi ferahlatarak ve de kandaki oksijen miktarının artmasına katkı sağlayarak daha zinde bir hayat sürmenize yardımcı olur.

Akciğerleriniz çiçek açsın ..

Akciğer Temizleyici macun, detoks yapar, toksin atar. Bronşlarda ve ciğerlerde varsa virüs, mikrop ve bakterileri temizler. İçerisinde bulunan, acı badem, üzerlik, meyan köküdağ kekiği gibi akciğer  ve solunum yolu dostu bitkiler ile size destek sağlar.

Bağışıklığı güçlendirir. Vücut direncini artırır. Organlara kuvvet verir ve enerjinizi yükseltir.

İçerik :

 • Üzerlik
 • Acı badem
 • Dağ kekiği
 • Meyan kökü
 • Tere tohumu ve dahası…

Hazırlama ve uygulama şekli iletişim adresinize gönderilmektedir. Tüm bitkiler Şifa Hanım yöntemlerine göre seçilmiş ve hazırlanmıştır.

Ürün Teslimat Bilgileri

 • Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir.
 • Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartıyla ödeme, banka havalesi ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmanıza gerek yoktur. Üyelerimiz siparişlerini online olarak takip edebilirler.
 • Siparişinizle ilgili her türlü soruyu 0546 488 53 03  no’lu telefonu arayarak sorabilir ya da whatsApp ve BİP üzerinden  0545 885 95 68  numaradan mesaj yollayabilirsiniz. Dilerseniz iletişim Formuna buradan ulaşabilirsiniz.
 • Aldığınız tüm ürünler için kullanım bilgileri detaylı olarak WhatsApp üzerinden mesaj yolu ile iletilmektedir.

Sağlık Beyanı!

Doktorunuzun verdiği ilaçlar var ise onları mutlaka kullanınız. Doktora gitmeden ve teşhis koydurmadan şikâyetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur bunu unutmayınız. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak ve ancak doktorunuzdur. Bu destek doğal bitki grubunun yardımcı ve destekleyici olduğunu unutmayınız.

Bahsedilen bitkinin mutlaka kullanma talimatına uyulmalıdır. Damak tadına uygunluk sağlaması için herhangi bir tatlandırıcı madde dahil edilerek (limon dahil )kesinlikle kullanılmamalıdır. Aynı anda birden fazla kür uygulaması önerilmemektedir.

Ürün hakkında detaylı bilgi alabilmek için  0 545 885 95 68  WhatsApp ve BİP Destek Hattına ürün adı ile birlikte ürün hakkında bilgi almak istiyorum yazarak gönderim yapabilirsiniz.

* İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel destek ürünüdür. Sağlık Beyanını muhakkak okuyunuz!

Marka

Şifa Hanım 🍂

Şifa Hanım " Doğal Şifalı Yağlar "

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Kullanıcı Değerlendirmeleri
5.00
1 Derecelendirme
5 Yıldız
100%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Akciğer temizleyici 500 gr İçin İncelemeler >> 1 Kullanıcı
 • 5 5 üzerinden

  Merhaba şifa hanım ben koah ve astım için olan karisimindan almak istiyorum ilk kavanozu kullandık Allah’a çok şükür faydasını görüyoruz.. Hırıltı kesildi balgamın rengi değişti öksürükte azalma oldu sabah akşam kullandım çok rahatladım..

Kullanıcı Deneyiminizi Yazın

İnceleme Ekle

0

ÜST

X